Czy właśnie potrzebujesz wynająć podnośnik koszowy? Chcesz zamówić firmę, która wykona dla Ciebie taką usługę, ale zastanawiasz się jakie parametry podnośnika będą dla Ciebie istotne oraz jakie informacje warto sobie przygotować? Aby sprzęt w pełni spełnił Twoje oczekiwania, warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami:

  • Jaka jest maksymalna wysokość podnośnika oraz maksymalny zasięg ramienia?
    To bardzo istotne, aby wcześniej ustalić, czy będziesz w stanie wybranym sprzętem dotrzeć w odpowiednie miejsce.
  • Jaka jest maksymalna nośność kosza?
    Weź pod uwagę czy w koszu ma pracować jedna, czy więcej osób oraz ewentualną wagę narzędzi lub sprzętów, które chcesz wznieść na wysokość.
  • Jakie jest podłoże w miejscu, gdzie będziesz chciał rozstawić łapy podnośnika?
    Jeżeli podłoże jest nieutwardzone, grząskie lub podmokłe prace na takim terenie nie będą mogły być prowadzone.

Oprócz powyższych tematów, które na pewno zostaną poruszone podczas rozmowy z naszym pracownikiem, na pewno istotne będą dla Ciebie również koszty związane z wynajmem oraz dostępne terminy. Na wysokość opłaty związanej z wynajmem podnośnika wpływa rodzaj sprzętu, czas pracy oraz lokalizacja, w jakiej odbywa się zlecenie.

Wynajem podnośnika koszowego to idealne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, które potrzebują wykonać prace na wysokości bez inwestowania w dodatkowy sprzęt.

Wybór odpowiedniego podnośnika koszowego zależy od Twoich konkretnych potrzeb i warunków pracy. Nasi specjaliści zawsze udzielą Ci odpowiednich informacji i wsparcia w zamówieniu sprzętu. W Alpi-Tech dysponujemy podnośnikami koszowymi o wysokości od
22 do 30 m, które możesz wynająć ze wsparciem doświadczonego operatora.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin +48 533 718 428