Doświadczenie i profesjonalizm dzięki szkoleniom

Nasza praca wymaga specjalistycznych umiejętności, które zespół Alpi-Tech stale rozwija. W ostatnim czasie pracownicy zakończyli kurs operatora podnośnika koszowego, dzięki czemu możemy sprawniej zarządzać wykorzystaniem naszych podnośników. Kolejnym krokiem na drodze rozwoju jest zdany egzamin prawa jazdy kategorii B + E – podczas pielęgnacji i wycinki drzew mamy więcej kierowców, którzy posiadają uprawnienia do prowadzenia samochodu z rębakiem. Część naszych pracowników ukończyła również kurs operatora pilarek mechanicznych oraz kurs BHP dla osób kierujących pracą całego zespołu. 

Dzięki temu, że nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, mogą z łatwością rozwijać swoje umiejętności, zwiększać zaangażowanie, osiągać lepsze wyniki, a także podnosić konkurencyjność firmy. Pracownicy, którzy uczestniczą w kursach, są również gwarancją bezpieczeństwa. Doskonale wiemy, że zadowolony i zgrany zespół, to połowa sukcesu, dlatego nie zatrzymujemy się i planujemy już kolejne szkolenia i możliwości wsparcia. 

Chcesz dołączyć do Alpi- Tech? Zadzwoń pod numer  574 657 227 i opowiedz nam o swoim doświadczeniu. A jeżeli nie pracowałeś wcześniej w naszej branży, to nic straconego! Wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy w zdobywaniu nowych kompetencji. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko pomocnika pilarza – praca fizyczna przy wycince i pielęgnacji drzew i krzewów.