Strona internetowa alpitech.eu używa plików cookies. Dowiedz się więcej.Rozumiem

Oferta

Wycinka Drzew

Nasza firma wykonuje różne usługi ogrodnicze, ale specjalizuje się w wycince drzew. W każdej sytuacji dobieramy odpowiednią oraz bezpieczną metodę pracy.

więcej...

Oferta zimowa

Oferujemy wszelkiego rodzaju prace wysokościowe, a w sezonie zimowym oferujemy również usługi związane z odśnieżaniem dachów, usuwaniem sopli oraz nawisów śnieżnych. Odśnieżanie powierzchni płaskich do 500 m2: od 2 zł m2, odśnieżanie powierzchni płaskich od 1000m2: od 1,25 zł m2.

więcej...

Montaż reklam

Od 6 lat zajmujemy się montażem reklam. Montujemy banery , szyldy ,kasetony , litery przestrzenne , tablice reklamowe , neony świetlne ale w głównej mierze reklamy wielkoformatowe. Jeżeli chcesz zamontować reklamę w widocznym miejscu zgłoś się do nas.

więcej...

Mycie powierzchni szklanych

Oferujemy kompleksowe usługi mycia: okien oraz elewacji szklanych wraz z framugami okiennymi i parapetami, dachów, ciśnieniowe mycie elewacji budynków, wiat, słupów, oraz innych miejsc trudno dostępnych wymagających użycia technik linowych

Podnośnik koszowy

Świadczymy usługi małym, teleskopowym podnośnikiem koszowym o wysięgu 20 m. Na samochodzie o tonażu nie przekraczającym 3,5 tony. Małe gabaryty maszyny pozwalają wjechać na tereny trudno lub niedostępne dla cięższego sprzętu. Wysokość przejazdowa sprzętu to 2,90 m i szerokość to 2,30 m. Podnośnik posiada obrotowy kosz co pozwala na równoległe jego ustawienie do powierzchni roboczej. Sterowanie kosza zarówno z dołu jak i z góry pozwala na obecność operatora w koszu i jego pomoc w razie potrzeby.

Współpracujemy z:

Wodnik Urząd Miasta Wadowice TMT Tauron Przedszkole Pallotyni Wadowice Osid Jan glasspoint City Service

Trwa generowanie mapy...

ALPI-TECH Paweł Buda

ul. Generała Bruno Olbrychta 65

34-100 Wadowice

tel. 788 081 644

e-mail: pawelbuda07@o2.pl

http://alpi-tech.eu

token

Copyright © 2014 - 2021 ALPI-TECH Paweł Buda

Projekt i wykonanie:

pszpila.pl